Lastik Parlatıcı 750 ml

LASTİK PARLATICI: Uzun süren özel formülü ile yağmur ve yıkamalara karşı dayanıklıdır. Lastiklerinizi tek adımda temizler, parlatır ve korur. Lastiklerinizin yeni görünümüne kavuşmasını sağladığı gibi, geliştirilmiş antistatik koruyucu formülü ile toz tutmasını geciktirerek kirlenme süresini uzatır. Kuruma, çatlama ve güneş ışınlarına karşı koruyucu, parlatıcı siyah bir film bırakır. Ayrıca plastik ve kauçuk kaplamalarınıza simsiyah parlak ve ıslak görünüm kazandırır. 

KULLANIM TALİMATI: Şişeyi iyice çalkalayınız. Kuru ve temiz bir lastik yüzeyine 30 cm mesafeden püskürtünüz. Formülün nufus etmesi için 3-5 dakika bekleyiniz. Maksimum parlaklık için tekrar uygulayınız. Küçük alanlarda uygulamak için ürünü temiz bir bez üzerine püskürtüp uygulayınız. 

Not: Bisiklet tekerleri ve yüzeyin kaygan olmasını istemediğiniz alanlarda uygulamayınız. Eğer yüzeye gerektiğinde fazla püskürtme yaptıysanız kuru bir bez ile siliniz ve aracın diğer panellerine temastan kaçınınız. 

Uyarılar: Çocukların erişemediği yerde saklayın. Göz ile temas halinde: su ile birkaç dakika durulayın.İçerik: Amino bazlı polimer slikon kombisine içerir. Son kullanma tarihi, üretim tarihi, no ambalajın üzerindedir.